Aktualności

Czym skorupka za młodu nasiąknie. 4 i 19 czerwca 2015r. spotkały się absolwentki naszej szkoły, aby jak za dawnych czasów pograć w piłkę ręczną. Zakończenie roku szkolnego 20142015. 26 czerwca 2015r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Część artystyczną rozpoczęła się od pięknie zatańczonego poloneza. Z okazji Dni Tłuszcza w dniu 12 czerwca 2015r. został przeprowadzony czwórbój lekkoatletyczny szkół podstawowych. Ogłoszenie o naborze na wolne stanowiska pracy. Zapytanie ofertowe nr 12015.

OVERVIEW

This web site szkolastryjki.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have researched nineteen pages inside the web page szkolastryjki.pl and found zero websites referring to szkolastryjki.pl.

SZKOLASTRYJKI.PL RANKINGS

This web site szkolastryjki.pl is seeing variant amounts of traffic all round the year.
Traffic for szkolastryjki.pl

Traffic ranking (by month) for szkolastryjki.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolastryjki.pl

WHAT DOES SZKOLASTRYJKI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolastryjki.pl Mobile Screenshot of szkolastryjki.pl Tablet Screenshot of szkolastryjki.pl

SZKOLASTRYJKI.PL HOST

Our web crawlers found that a lone root page on szkolastryjki.pl took one thousand five hundred and thirty-one milliseconds to stream. I could not find a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
77.55.39.44

I revealed that szkolastryjki.pl is operating the Apache/2 operating system.

Aktualności

DESCRIPTION

CONTENT

This web site had the following in the site, "4 i 19 czerwca 2015r." Our analyzers noticed that the web site stated " spotkały się absolwentki naszej szkoły, aby jak za dawnych czasów pograć w piłkę ręczną." The Website also said " odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Część artystyczną rozpoczęła się od pięknie zatańczonego poloneza. Z okazji Dni Tłuszcza w dniu 12 czerwca 2015r. został przeprowadzony czwórbój lekkoatletyczny szkół podstawowych. Ogłoszenie o naborze na wolne stanowiska pracy."

SIMILAR WEB PAGES

Szkoła Suzuki w Tychach uczymy gry na skrzypcach metodą Suzuki

Uczymy gry na skrzypcach metodą Suzuki. Metoda Suzuki w Polsce i na świecie. Nowości na temat Szkoły Suzuki zamieszczone w sieci. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które na temat Metody Suzuki oraz Szkoły Suzuki w Tychach zostały umieszczone w ostatnim czasie w sieci. Serdecznie dziękujemy firmom i instytucjom, które pomogły nam zorganizować XV Tyskie Dni Suzuki. Naklejki na ścianę, Dekoracje.

GAMBIT Profesjonalna Szkoła Szachowa

Lut, 14, 2015. W dniu 21 lutego Szkoła Szachowa Gambit zorganizowała turniej szachowy dla dzieci. W zawodach można było zdobyć V i IV kategorię. W zawodach dość szczęśliwie zwyciężył Jan Filipiak 6,5pkt przed Adamem Filipiakiem. Podium uzupełnił Norbert Kapela, który wypełnił normę na IV kategorię. Jan Filipiak z brązowym medalem Mistrzostw Torunia! Sty, 20, 2015. Wrz, 17, 2014.

Szczenurze - Szkoła Podstawowa

Zapraszamy do udziału w obchodach Dni Gminy Wicko. Wszystkie dzieci, które chciałyby wziąć udział powinny być przebrane w stroje bajkowe, kolorowe. Po raz 17 zorganizowaliśmy Gminne Biegi Krasnali. Rywalizacja odbywała się w sześciu kategoriach wiekowych osobno dla dziewcząt i chłopców.

Redirecting

Do you wish to be redirected? This blog is not hosted by Blogger and has not been checked for spam, viruses and other forms of malware.